4634 Oljemålning
Signerad V Örby, Hundporträtt. Olja på duk, 39x29
Såld: 300 kr
Såldes den 25 februari 2019 -
3048 Oljemålning
V Örby, Munk. Olja på duk, signerad, 27x20
Såld: 100 kr
Såldes den 11 februari 2019
Föremål som liknar oljemålning V Örby
- Träfflista
- alla
- Visa alla